Laipni lūdzam HKS Lazar,
vadošā apkures sistēmu ražotāja mājas lapā.

You are in: Uzņēmums

About us

HKS Lazar ir ģimenes uzņēmums, kurš ir kļuvis par vienu no valošajiem apkures sitēmu ražotājiem Polijā. Lazar brāļu saknes šajā biznesā sniedzas līdz tālajam 1937 gada. Vairāk kā 400 dīleri pārdod katlus visā Polijā. Mēs veiksmīgi eksportējam mūsu produkciju uz vairākām Eiropas valstīm un kvalificējamies kā patiesi starptautisks spēlētājs.

Mūsu produkti pieder pie vadošajām tehnoloģijām. HKS Lazar bija viens no pirmajiem Polijas ražotājiem kurš ieviesa jaunākās tehnoloģijas, piemēram, keramikas cietā kurināmā katliem, vermikulīts apšuvums skursteņu ieliktņiem, Lambda skābekļa sensori granulu katliem vai arī modulārās struktūras skursteņu ieliktņi.

Top tehnoloģijas tiek pielietotas ražojot mūsu produkciju. Mūsu ražošanas līnijas izmanto lāzeru, lai grieztu tērauda loksnes un metināšanu veic roboti. Mūsu krāsošanas sehs garantē visaugstāko kvalitāti krāsojuma.

Rūpēm par apkārtējo vidi ir liela nozīme mūsdienīgu apkures sitēmu ražošanā. Tieši tādēl HKS Lazar produkti atbilsts augsriem ekoloģijas prasībām.

Zināšanas, atbildība un godīgums attiecībās ar mūsu partneriem, ir saistošs visiem mūsu komandas locekļiem. Uz ši pamata turas HKS LAZAR apkures sitēmu ražotājs.

Jaunumi

Šiuolaikiniai granulių katilai

Pardavimas ir aptarnavimas visoje šalyje.
Copyright HKS Lazar 2004-2019