Laipni lūdzam HKS Lazar,
vadošā apkures sistēmu ražotāja mājas lapā.

You are in: Produkti / Malkas katli

Holz Master - malkas gazifikācijas katls

HolzMaster ir malkas gazifikācijas centrālapkures katls. Pateicoties šim procesam, katla efektivitāte ir trīs reizes leilāka, nekā izmantojot tradicionālo apkures katlu. Apkures katls ir aprīkots keramisko krāsni, kamēr uzlādes kamera ir izklāta ar nerūsējošā tērauda plāksnēm, kas nodrošina zemu emisiju un ilgu katla darbības mūžu. Attīrīšanas sistēma ir uzstādīta siltummainī, kas tiek paŗvietots ar sviras palīdzību. Krāsns tiek kontrolēta, izmantojot regulatora ar PID algoritmu un dūmgāzu sensoru, kas sadarbojas ar istabu paneli un termostatu, degvielas līmeņa rādītāju un  iknedēļas programmu. Kā standartas, laikapstākļu regulējums darbojas vienu termisko loku, un pēc paplašināšanās - līdz četriem lokiem. HolzMaster katlam ir liela ielādes kamera, līdz ar to malkas garums var būt līdz pat 50cm


Jauda: 20 kW
materiāls: Tērauds degviela: Izžuvusi malka
deglis: šamots Efektivitāte: 90,70%
kontrolieris: Ar PID algoritmu un dūmgāzu sensoru, iespēja savienojot ar istabu paneli tilpums
uzlādes kamerā
120 L

Malkas kat Holz Master Malkas kat Holz Master Malkas kat Holz Master Malkas kat Holz Master Malkas kat Holz Master Malkas kat Holz Master Malkas kat Holz Master
Holz Master apkures katls konstruēts un siltummaiņu bāzes, pateicoties tam ar apkures katlu ir viegli strādāt, tam ir augsta efektivitāte un ilgs darba mūžs. Tērauda siltummainis tika apvienots ar mūsdienīgu keramisko degli.
Augšējā kamera kalpo kā sadegšanas kamera un kurā tiek ievietota malka, kas sadegšanas procesā tiek gazificēta. Augšējās durvis tiek lietotas lai ievietotu malku un veiktu apkopes augšējā kamerā.
Krāsns aizmugurē atrodas siltummaiņa caurule izgatavots no vertikāljām sadegšanas caurulēm. Tas savieno apkures katla zemo kameru  ar dūmgāezs kolektoru. Siltummainis ir aprīkots ar manuālu attīrīšanas sistēmu, kas ļauj saglabāt virsmas tīrību.
 
Dūmgāzes no siltummaiņa tiek pārnestas dūmgāžu kolektoru un tad tiek vērsta uz katla izplūdes ventilatoru.
Izplūdes ventilators iesūc gaisu keramikas degļa un sadegšanas kamerā. Iesūktā gaisa daudzumu degļa un augsējā kamerā var regulēt manuāli, pateicoties aizbīdņiem kas novietoti abās katla pusēs. Ieplūde un izplūde karstajam ūdenim, lieto saienojot krāsni ar centrālās apkures instalāciju, tas ir novietots katla aizmugures augšējā daļā. Tajā atrodas formas ports ar G 1Ľ” iekšējām vītnēm. Apkures katla sienas aizmugurē atrodas starpposms kas izvada dūmgāzes skurstenī.  Apkures katla siltummainis ir izolēts ar minerālvati, kas pasargā no siltuma zudumiem. Katla korpuss izgatavots no tērauda plāksnēm un tās ir pārklātas ar augstas kvalitātes izturīgu pulvera krāsu.
 

Izmēri

Modelis   HM 20
augstums: mm 1565
platums: mm 770
dziļums: mm 1075

Detalizēti izmēri

Modelis   HM 20
A mm 650
B mm 1455
C mm 135
D mm 290
E mm 935
F mm 160

Jaunumi

Šiuolaikiniai granulių katilai

Pardavimas ir aptarnavimas visoje šalyje.
Copyright HKS Lazar 2004-2019